Hersey Burda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hersey Burda

...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emre Belözoglu Evlendi!!

2 posters
YazarMesaj
arda(m)
Moderatör
Moderatör
arda(m)

Kadın Mesaj Sayısı : 86
İş/Hobiler : Futbola Gidiyorum
Lakap : Ardacii
Basarilarin :
Emre Belözoglu Evlendi!! Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Emre Belözoglu Evlendi!! Right_bar_bleue

Emre Belözoglu Evlendi!! Empty
MesajKonu: Emre Belözoglu Evlendi!!   Emre Belözoglu Evlendi!! Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 9:39 pm

Emre Dunya Evine Girdi!

Fenerbahçemizin milli futbolcusu Emre Belözoğlu, bu akşam Tuğba Gürevin ile İstanbul'da evlenirken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da çiftin nikah şahitliğini yaptı. Swissotel'de gerçekleştirilen ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini, Recep Tayyip Erdoğan'ın yanısıra Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ yaptı.Nikahın ardından Başbakan Erdoğan, evlilik cüzdanını geline verdi

Bir Galatasaray Taraftari olarak Emre abiye mutluluklar diliyorum!!! cheers
BiiBiiDene
Admin
Admin
BiiBiiDene

Kadın Mesaj Sayısı : 168
İş/Hobiler : Bu Site..
Lakap : Sakar
Basarilarin :
Emre Belözoglu Evlendi!! Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Emre Belözoglu Evlendi!! Right_bar_bleue

Rep sistemi
Aktiflik Aktiflik:
Emre Belözoglu Evlendi!! Img_left1000/1000Emre Belözoglu Evlendi!! Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Başarı Puanı Başarı Puanı:
Emre Belözoglu Evlendi!! Mp1000/1000Emre Belözoglu Evlendi!! Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Emre Belözoglu Evlendi!!   Emre Belözoglu Evlendi!! Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 11:31 pm

sagol kuzum bilgi icin ellerin dert gormesin bir sen baiyon siteye Very Happy
https://pelink-aslie.yetkin-forum.com
arda(m)
Moderatör
Moderatör
arda(m)

Kadın Mesaj Sayısı : 86
İş/Hobiler : Futbola Gidiyorum
Lakap : Ardacii
Basarilarin :

MesajKonu: Geri: Emre Belözoglu Evlendi!!   Emre Belözoglu Evlendi!! Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 2:09 pm

heralde siteye tek ben giriyom eher baska kimseler girmiyorsa ben siteden cikmak istiom confused

Emre Belözoglu Evlendi!!
1 sayfadaki 1 sayfası